Hakkımızda

UZN PLAST

Uzman Kadrosu ve Teknolojik Donanımıyla Müşterileri için İdeal Sektörel Çözümler Üretmektedir.

 

İnşaat  ve yapı malzemeleri toptan dağıtım hizmeti sunan UZN PLAST,

Bugün Ege Bölgesi’nin en istikrarlı ve en güvenilir firması olma gayreti içerisindedir. Bu hedefi doğrultusunda; tecrübeli satış-pazarlama ekibi ve geniş araç flosu ile hizmet vermektedir.

5000 m2 Ege Bölge Deposu ve İzmir İnşaatçılar (Gıda Çarşısı) da bulunan 700 m2 Mağaza ve Showroomu ile 2000 kaleme varan geniş ürün çeşidinin yanı sıra, Tecrübeli kadrosuyla müşterilerine ideal sektörel kaliteli çözümler sunmaktadır.

Hizmet alanımız;  inşaat & yapı marketleri, nalburlar, sıhhi tesisatçılar, resmi kurumlar ve projeler, doğalgaz ısı ve soğutma sistemleri hizmeti veren müşterilerine çözümler sunmaktır.

Bünyemizde bulundurduğumuz başta PRO-PİPE Profesyonel Boru ve Ek Parçaları  Ege Bölge Bayiiliği’nin yanı sıra, VİTRİFİYE ve İNŞAAT&YAPI MALZEMELERİ sektöründeki birçok  üretici firmanın bayiilik ve dağıtımı ile müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden itibaren “Önce Kalite ve İstikrarlı Hizmet” ilkesi ile yola çıkan ve bu ilkesinden ödün vermeyen firmamız, ürün bazında sahip olduğu çeşit ve Ürün Kalite Belgelerinin yanı sıra Kalite Sistem Belgesi’ni de ekleyerek belirlediği hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte, inşaat ve yapı malzemeleri toptan dağıtımıyla sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini sürekli olarak yükseltmektedir.

 

Sizlerle daha iyi günlerde buluşmak ümidiyle saygılar sunar,